Pozvánka pro členy SŠ ČR na letní etapu Flory Olomouc

Letní etapA květinové výstavy a veletrhu Flora Olomouc proběhne v termínu 16. – 19. srpna 2018

Výstava ponese název Rozkvetlá léta a bude věnována historii, současnosti i plánům rozvoje areálu výstaviště Flora Olomouc. Expozice v hlavním pavilonu A je připravována ve spolupráci se Zahradnickou fakultou Mendelovy Univerzity v Brně a Unií botanických zahrad České republiky. Pavilon C bude tradičně patřit expozici Českého zahrádkářského svazu. Téma svatby a svatební floristika se představí v pavilonu E expozicí Svatba v květech. Součástí výstavy je i bohatý doprovodný program včetně tradiční večerní prohlídky.

V pavilonu B bychom rádi věnovali prostor prezentaci školkařských společností a Svazu školkařů České republiky.

Nově  nabízí VFO k bezplatnému užití jednací prostor oddělený od běžného provozu výstavy, využitelný pro obchodní schůzky a jednání s důležitými zákazníky a obchodními partnery.
Cílem výstav Flora Olomouc je prezentace a propagace zahradnického oboru. Kromě laické veřejnosti cílí i na odbornou zahradnickou veřejnost a správce veřejné zeleně. Jako součást výstavy připravujeme odborné přednášky a semináře (předběžná témata: využití cibulovin a letniček ve veřejných výsadbách; kvalitativní parametry zahradnických výpěstků zejména stromů a keřů, představení programu Zelený portál).

Zvací dopis (pdf, 188 KB)
Plakát (pdf, 224 KB)
Přihláška (pdf, 445 KB)