Ohlédnutí za Zelenou burzou 2016

Dne 13.1.2016 proběhl na brněnském BVV již pátý ročník kontraktační výstavy ZELENÁ BURZA.

Návštěvníci měli jedinečnou možnost shlédnout na ploše více jak 1800 m2 přehled českého školkařského materiálu. Jednodenní akci Svazu školkařů navštívilo na 500 odborných návštěvníků. Školkařské výpěstky mohli vystavovat pouze členové Svazu školkařů ČR, z.s., doplňkový materiál i nečlenové. Letos se účastnilo rekordních 34 členských firem. Doplňkový materiál pro školkařskou výrobu zastupovalo 7 odborných firem.

Vstup na tuto akci, která by se ráda stala VÝSTAVNÍM ZRCADLEM ČESKÉHO ŠKOLKAŘSTVÍ, je zcela zdarma.

Svaz školkařů díky této akci výrazně podporuje zvýšení povědomí odborné veřejnosti o kvalitním školkařském materiálu, který se pěstuje v České republice.