Nabídka pracovního místa

Vedoucí ovocné a okrasné školky ve Hvozdečku

Do naší školky hledáme odborně a organizačně zdatného kolegu s potenciálem pracovat na pozici Vedoucího školky. Vašimi úkoly budou od organizačního zajištění provozu výroby, plánování pěstování a nákupu materiálu až po střednědobé plánování a rozvoj technologií školky. Hledáme kolegu, který upřednostňuje možnost lidi vést a rozvíjet, než jen řídit jejich práci.

Jsme stabilní a velmi úspěšná firma v oboru produkce mladých rostlin: www.janholub.cz

Školkařům po celé Evropě dodáváme vysoce kvalitní mladý in vitro materiál. V současné době budeme opět růst a postavíme novou expediční halu. Proto hledáme nové kolegy do našeho týmu! Chcete se k nám přidat?

Co od Vás očekáváme:

  • Dlouhodobou spolupráci
  • Postupné zapojení do procesu výroby
  • Ochotu k dalšímu vzdělávání a rozvoji a cestování po EU
  • Odolnost stresu, zodpovědnost a smysl pro pořádek
  • Schopnost stanovit si priority a zachovat rozvahu
  • Umění stmelit tým

Co jsou nezbytné předpoklady:

  • Zejména zkušenosti s vedením týmu 10 – 20 zaměstnanců
  • Odborná znalost rostlin, jejich pěstování a ochrany
  • Znalost jazyka AJ nebo NJ na úrovni mluveného slova
  • Znalost práce s MS Excel na pokročilé úrovni
  • Znalost Zeleného software výhodou

Co za to nabídneme?

  • Motivující finanční ohodnocení a nadstandardní přístup
  • Možnost služebního bytu v Olomouci, popř. přímo v Bouzově
  • Spoluúčast na klíčovém rozhodování s majiteli firmy
  • Podporu v dalším vzdělávání se v oboru
  • Práci se stálým a vyrovnaným týmem kolegů

Vedoucí denní směny

Místem tvé práce bude Hvozdečko (cca 30 min. Olomouc, 20 min. Mohelnice, 15 min. Litovel). Vše podstatné tě rychle naučíme, důležitá je jen tvá chuť zapojit se. V průběhu roku máme dvě sezóny, na jaře a na podzim a budeme rádi, když nastoupíš v již lednu před jarní sezónou.

Co bude tvá denní náplň práce?

  • Každodenní operativa a organizace práce pro 10-20 kolegů a kolegyň
  • Ranní rozdělení, kde zadáš práci svým kolegům
  • Průběžná kontrola, zda vše běží jak má
  • Před koncem směny si přebereš výsledky práce
  • Připravíš si práce na další den

Budeš odpovědný za hladký průběh denní směny, za efektivitu prací a předání výsledků kolegům. Tvým úkolem bude nejen udržet výkon týmu, ale zároveň dobrou náladu a atmosféru.

Jaké bys měl mít vlastnosti?

  • Odpovědnost
  • Orientaci na výkon
  • Důslednost
  • Odolnost stresu a rozhodnost

Co od tebe opravdu potřebujeme?

Nic složitého, jen dobrý zdravotní stav, ŘP sk. B, zkušenost s VZV a hlavně chuť do práce.

Co ti za to nabídneme?

  • Po zapracování plat 25 000,- Kč
  • V průběhu sezóny ještě prémie k platu navíc, protože víme, že je to náročné období
  • Roční odměny dle výsledků firmy již v říjnu
  • Nadstandardně kvalitní firemní oblečení a obuv
  • Stálý kolektiv postavený na lidském přístupu
  • Firemní a společenské akce, které nás opravdu baví